به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات، مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه، بخشدار،شهردار و جمعی از مسئولین ادارات بخش در گلزار شهدای شهر بخ برگزار و حاضرین
به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات در این پیام آورده است : دفاع مقدس ، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران ، نمادی از
به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات؛ جلسه هماهنگی مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس باحضور بخشدار،رئیس شورای اسلامی بخش،فرمانده حوزه حزب الله کهدوئیه و سایر اعضا در محل بخشداری برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات، مسائل و مشکلات روستاهاي رشكوئيه و حسين آبادشفيع پور در  جلسات جداگانه‌ای  با حضور سعادتمند بخشدار گاریزات و اعضای شورای اسلامی روستاهاي
به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات ، "احسان سعادتمند" بخشدارگاریزات به اتفاق دکتر سیدمحمود واعظ پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت و آقای معصومی رئیس اورژانس شهرستان  با حضور
  • غبارروبی گلزار شهدای شهر بخ به مناسبت هفته دفاع مقدس

  • پیام تبریک بخشدار گاریزات به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید

  • برگزاری جلسه هماهنگی مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس

  • بررسي مسائل و مشكلات روستاهاي رشكوئيه و حسين آباد شفيع پور

  • تجلیل از پرسنل پایگاه اورژانس 115 گاریزات به مناسبت روز اورژانس و فوریتهای پزشکی

قالب های جدید

اخبار برگزیدهچه کسی آنلاین است؟

ما یک مهمان و 2 عضو آنلاین داریم
  • azjvyggmygz
  • ixlxygyowyr
اخبار بخش گاریزات و کهدوئیه

اخبار بخش گاریزات و کهدوئیه (223)

به گزارش روابط عمومي بخشداري گاريزات ، به مناسبت هفته دولت "احسان سعادتمند" بخشدار گاريزات با حضور در ادارات بخش ضمن ديدار با كارمندان و تبريك هفته دولت و روز كارمند از زحمات و تلاشهای پرسنل اين ادارات تشكر و قدرداني نمود.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداري گاريزات "احسان سعادتمند" بخشدار گاريزات به اتفاق شهردار بخ ، به مناسبت سالروز بزرگداشت مقام پزشک، با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت گاريزات وكهدوئيه ضمن تبریک روز پزشک به جامعه پزشکی، با اهدای شاخه گل و لوح سپاس از زحمات و تلاشهای پزشکان مستقر در بخش تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات در این پیام آورده است:

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات "احسان سعادتمند " بخشدار گاریزات _کهدوییه به اتفاق مسئول فنی دهیاریها و شورای اسلامی روستای کهدوئیه از پروژه آسفالت معابر این روستا بازدید و در جریان میزان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات در این پیام آورده است: 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات در این پیام آورده است:

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات در این پیام آورده است:

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات،در اولین جلسه شورای اسلامی بخش در دوره ششم که با حضور بخشدار گاریزات برگزار گردید اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی بخش پس از انجام مراسم تحلیف و با رای مخفی اعضا برای مدت یکسال انتخاب و معرفی گردیدند.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات، طی مراسمی با حضور "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات و نمایندگان منتخب شوراهای اسلامی روستاهای بخش گاریزات و کهدوئیه ؛ اعضای شورای اسلامی بخش با رأی گیری مشخص و معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا با حضور "حجت‌الاسلام علی عسکری وزیری"امام‌جمعه "احسان سعادتمند"بخشدار گاریزات" و سایر اعضا در محل بخشداری برگزار گردید. 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه، احسان سعادتمند در این پیام آورده است:

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات در روز پنجشنبه ۱۴ مردادماه،طی مراسمی با حضور "حجت‌الاسلام علی عسکری وزیری"امام‌جمعه "احسان سعادتمند"بخشدار و منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش، مراسم تحلیف و آغاز به کار ششمین دوره شورای های اسلامی روستاهای بخش گاریزات و کهدوئیه در محل بخشداری برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات جلسه  ستاد کرونای بخش  در محل بخشداری برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات ،"ناصر دهقانی تفتی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان،"ابوالفضل زارع بیدکی"رئیس دادگستری و "سید ابراهیم اقبالی"دادستان عمومی و انقلاب شهرستان با همراهی "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات از واحد های تولیدی: شرکت صنعت و معدن دی، شرکت تانیا سرام گاریزات و مزرعه کشت زعفران و گل محمدی در روستای احمدآباد رشتی بازدید و مسائل و مشکلات این واحدهای تولیدی رسیدگی نمودند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات  اعضای منتخب ششمین دوره  شورای اسلامی شهر بخ با بخشدار گاریزات دیدار و گفتگو کردند.

 

گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات ، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات طی پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن 14 تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها ، از تلاش شهردار و دهیاران بخش قدردانی نمود. متن این پیام به شرح ذیل است:

 

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات بخش گاریزات ؛ در پیام "احسان سعادتمند" آمده است:

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات بخش گاریزات،احسان سعادتمند "بخشدار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات بخش" به اتفاق حجت الاسلام  عسکری وزیری "امام جمعه بخش گاریزات" با حضور در شعب اخذ رأی از روند برگزاری انتخابات بازدید نمودند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family