به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات، مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه، بخشدار،شهردار و جمعی از مسئولین ادارات بخش در گلزار شهدای شهر بخ برگزار و حاضرین
به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات و کهدوئیه، "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات در این پیام آورده است : دفاع مقدس ، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران ، نمادی از
به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات؛ جلسه هماهنگی مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس باحضور بخشدار،رئیس شورای اسلامی بخش،فرمانده حوزه حزب الله کهدوئیه و سایر اعضا در محل بخشداری برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات، مسائل و مشکلات روستاهاي رشكوئيه و حسين آبادشفيع پور در  جلسات جداگانه‌ای  با حضور سعادتمند بخشدار گاریزات و اعضای شورای اسلامی روستاهاي
به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات ، "احسان سعادتمند" بخشدارگاریزات به اتفاق دکتر سیدمحمود واعظ پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت و آقای معصومی رئیس اورژانس شهرستان  با حضور
  • غبارروبی گلزار شهدای شهر بخ به مناسبت هفته دفاع مقدس

  • پیام تبریک بخشدار گاریزات به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید

  • برگزاری جلسه هماهنگی مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس

  • بررسي مسائل و مشكلات روستاهاي رشكوئيه و حسين آباد شفيع پور

  • تجلیل از پرسنل پایگاه اورژانس 115 گاریزات به مناسبت روز اورژانس و فوریتهای پزشکی

قالب های جدید

اخبار برگزیده


cache/resized/408cad345334b95b1218c4eb768c73ec.jpg
بخشدار گاریزات به
cache/resized/568ab829ce8b044bc2e23b7a376032f7.jpg
به گزارش روابط
cache/resized/e12afe639f7062b351abed66b309fa9d.jpg
به گزارش روابط

چه کسی آنلاین است؟

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تصمیم‌گیری‌های اجتماعي و اقتصادي بخشداران مبتنی بر شعار سال باشد / آغاز به کار سعادتمند به عنوان بخشدار جدید گاریزات

مراسم تکریم و معارفه بخشدار گاریزات برگزار شد مطلب ویژه

سه شنبه, 28 فروردين 1397 ساعت 15:55 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش روابط عمومي بخشداری گاریزات آئين تکریم و معارفه بخشدار گاریزات و کهدوئیه با حضور مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد، فرماندار شهرستان تفت و حضور جمعی از مردم شریف این بخش در سالن اجتماعات بخشداری گاریزات و کهدوئیه برگزار شد و احسان سعادتمند با حكمي از سوي استاندار يزد فعاليت خود را به‌عنوان بخشدار گاریزات و کهدوئیه آغاز كرد.


مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد در اين مراسم ضمن تقدير از تلاش‌های صورت گرفته در بخشداري گاریزات و کهدوئیه اظهار داشت: لازم میدانم از زحمات قانعیان که در مدت کوتاه مسئولیت خود خدمات شایانی داشته است تشکر ویژه نمایم و اميد است بخشدار جديد نيز با بهره‌گیری از تجربیات، ارتباطات مؤثر، ايجاد تعاملات مناسب و استفاده از تمام ظرفیت‌های علمی و نيز با همياري خیران و بهره‌گیری از نظرات شوراها و دهیاران و پیگیری‌های مناسب در بخش‌های مختلف، زمينه تعالي و رسيدن به نتايج مؤثر را فراهم آورد.
عباس حیدری افزود: بخشداران زبان گوياي دولت و نظام در حوزه مسئوليت خود هستند و وظیفه‌ی ايشان هماهنگی کلیه امور، رسیدگی به مسائل دهیاری‌ها و شوراها و ارائه راهکارها و رهنمودها و همراهی با فرماندار شهرستان موردنظر است و انشا الله بتوانند برنامه‌های دولت تدبیر و امید را در بخش خود به نحو احسن به اجرا درآورند.
اولویت قرار دادن شعار سال در تصمیم‌گیری‌ها و امیدبخشی به مردم نکته دیگری بود که مدیرکل دفتر سیاسی استانداری بر آن تأکید کرد و تصریح نمود: بخشداران باید ضمن ایجاد امید و نشاط در بین مردم مبنی بر اجرا و اتخاذ تصمیمات صحیح دولت، با اولویت قرار دادن شعار سال و بومی‌سازی آن به‌ویژه در هنگام تصمیم‌گیری‌های اقتصادی، نسبت به فرهنگ‌سازی و استفاده مردم روستاها از کالاهای ایرانی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند. وي افزود: بايد بر عملكرد واحدهای تولیدی نظارت ویژه‌ای داشت تا کالای باکیفیت در اختیار مردم قرار دهند و مردم با رغبت از کالاها و تولیدات ایرانی استفاده نمايند.
سپس محمد محامدی فرماندار شهرستان، از زحمات قانعیان سرپرست سابق بخشداری گاریزات و کهدوئیه در مدت حضور و خدمت صادقانه خود در این بخش قدرداني كرد و در ادامه،‌ احسان سعادتمند، بخشدار جدید گاریزات و کهدوئیه را جوانی باانگیزه و خوش‌سلیقه و پرکار خواند و اظهار امیدواری کرد با حضور وی فرصت خوبی برای خدمت هرچه بیشتر به مردم این منطقه فراهم گردد.
فرماندار شهرستان تفت اولين و مهم‌ترین اولویت شهرستان را موضوع آب اعلام کرد و افزود: با توجه به کاهش بارندگی در سطح شهرستان با مشکل تأمین آب شرب مردم روبرو هستیم و در بخش گاریزات و کهدوئیه نیز هم چون ديگر نقاط اين دغدغه وجود دارد. وي اظهار اميدواري كرد با مدیریت مصرف و برنامه‌ریزی مناسب بتوان در راستاي تأمین آب شرب شهرستان با موفقيت عمل كرد.
محامدي در ادامه افزود: امیدوارم با پیگیری و مدیریت بخشدار جدید آب‌رسانی در منطقه به‌خوبی انجام شود.
بالاترین مقام اجرایی در شهرستان تفت، اولویت دوم شهرستان را اشتغال‌زایی دانست و اظهار امیدواری کرد واحدهای تولیدی در شهرستان بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود بپردازند و در صورت بروز هرگونه مشکلي، با پیگیری مستمر، نسبت به رفع آن اقدام نموده تا با رسیدن به اشتغال پایدار در منطقه و شهرستان از مهاجرت ساکنان جلوگیری شود. وی از افتتاح دو پروژه بزرگ در بخش گاریزات و کهدوئیه در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود با راه‌اندازی این دو واحد حدود یک‌صد شغل جدید ایجاد خواهد شد.
محمد محامدی از استقبال و حمایت ویژه فرمانداری شهرستان از سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی بنگاه‌های تولیدی جدید در شهرستان و منطقه خبر داد.
در ادامه احسان سعادتمند بخشدار جدید گاریزات و کهدوئیه از اعتماد استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی یزد و فرماندار شهرستان تفت تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود که بتواند با تلاش و برنامه‌ریزی خدمات مؤثری در منطقه داشته باشد.
بخشدار گاریزات و کهدوئیه گفت: امیدوارم بتوانم از رهنمودهای امام‌جمعه منطقه حجه الاسلام والمسلمین نجم الهدی استفاده كرده و باعث پیشرفت و توسعه منطقه شوم.
وی افزود: تمرکز اصلی خود را بر روی اشتغال خواهم گذاشت و معتقدم درصورتی‌که اشتغال پایدار در منطقه ایجاد شود از مهاجرات جوانان جلوگیری خواهد شد و نشاط و امید بین مردم توسعه خواهد يافت.
محمدحسین قانعیان نیز در این نشست با قدردانی از محبت و حمایت‌های مردم شریف بخش گاریزات و همکاران خود در بخشداری و شرکت تعاونی در طی مدت فعالیت وی به‌عنوان سرپرست بخشداری، گفت: توجه دولت تدبیر و امید به سرمایه‌گذاری در مناطق روستایی باعث ایجاد رونق اقتصادی در این منطقه شده و دو واحد تولیدی بزرگ نيز در این منطقه احداث‌ شده است. وی به اقدامات خود در این بخش در مدت سرپرستی بخشداری اشاره کرد و برای سعادتمند در سمت بخشدار گاریزات آرزوی موفقیت کرد.

 

خواندن 1020 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کد: 783
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family